युरोपा लिगको सेमिफाईनलमा ईन्टर मिलान


एजेन्सी । श्रावण–२७,सोमवार राति भएको खेलमा जितसँगै ईन्टर मिलान युरोपा लिगको सेमिफाईनलमा प्रवेश गरेको छ । उक्त खेलमा जर्मन क्लब बायर लिभरकुसन लाई २–१ को पराजित गर्दै ईन्टर अन्तिम ४ मा प्रवेश गरेको हो ।

लुकाकु युरोपा लिगमा लगातार ९ खेलमा गोल गर्न सफल रहे । निकोला बरेलाको गोलसँगै ईन्टरले १५ औं मिनेटमा खेलमा अग्रता बनाएको थियो । लुकाकुले २१ औं मिनेटमा ईन्टरको अग्रता दोब्बर बनाए ।काइ हाभटर्जले २४ औं मिनेटमा गोल गर्दै लिभरकुशनलाई खेलमा फर्काउने कोशिश गरेपनि सफल भने हुन सकेनन् ।एन्टोनी कोन्टे नेतृत्वको ईन्टरले फाईनल प्रवेशका लागि अगष्ट १७ मा बासेल र शख्तर डोनेस्कबीचको विजेतासँग भिड्ने छ । सन् २०११ मा कोपा ईटालिया जितेको ईन्टर उपाधिको खोजीमा रहेको छ ।

Please comments here  

Address

    Maharajgunj Bansbari -03 Kathmandu
   01-4371605
   98 / 97
    [email protected]
   Reg. No. : 43/ 073-074

Our Team

प्रकाशक: चन्दा घिमिरे
सम्पादक: कमल राना
मुख्य सल्लाहकार: कुमार बस्नेत , मदनदास श्रेष्ठ
हाम्रो फेसबुक पेज