मानिस जस्तै देखिने कुकुर


एजेन्सी । असोज–२२, जनावर जस्तो वफादारी मानिस पनि हुन सक्दैन । जनावर मध्ये पनि कुकुर सबैभन्दा वफादार हुन्छ । जनावर मध्ये कुकुरले मानिसको दिल जितेको छ । कुकुर कुकुर जस्तै हुन्छन् तर आज हामी मानिसको अनुहारसंग मिल्ने कुकुरको बारेमा चर्चा गर्दैछौ ।

सामाजिक सञ्जालमा एक यस्तो कुकुर भेटिएको छ जसको अनुहार कुनै मानिसको जस्तो देखिन्छ । यस आश्चर्यलाग्दो कुकुरलाई हेर्न एक समुह मालिकको घरमा पुगे । कुकुरको नाम योगी हो । योगी अमेरिकाको मैसचुसिट्समा आफ्नी मालिक्नि चैन्टल डेसजार्डिनको साथमा बस्ने गर्छ । चैन्टलले एकदिन कुकुरको फोटो सामाजिक सञ्जालमा सेयर गरेकी थिइन् । उक्त फोटो सामाजिक सञ्जालमा निकै भाइरल भएको थियो । सामाजिक सञ्जालबाट योगीको अनुहार एक कलाकारसँग मिल्ने कुरा बाहिरियो ।

 

Please comments here  

Address

    Maharajgunj Bansbari -03 Kathmandu
   01-4371605
   98 / 97
    [email protected]
   Reg. No. : 43/ 073-074

Our Team

प्रकाशक: चन्दा घिमिरे
सम्पादक: कमल राना
मुख्य सल्लाहकार: कुमार बस्नेत , मदनदास श्रेष्ठ
हाम्रो फेसबुक पेज