नेकपाका दुईजना अध्यक्षबीच भेटवार्ता


काठमाडौं । असोज–२६, नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)का दुईजना अध्यक्षबीच भेटवार्ता भएको छ । प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा भर्खरैदेखि दुई अध्यक्षबीच भेटवार्ता भएको हो । आजको भेटमा दुई अध्यक्षबीच मन्त्रीहरुको नियुक्ति, कर्णाली प्रदेशमा देखिएको विवादलगायतका विषयमा छलफल हुने बताइएको छ ।


कर्णाली प्रदेशका मुख्यमन्त्री एवम् संसदीय दलका नेता महेन्द्र बहादुर शाहीविरुद्ध पार्टीका बहुमत सांसदले पार्टी संसदीय दलमा अविश्वास प्रस्ताव दर्ता गराएपछि त्यसले नेकपाको केन्द्रीय राजनीतिमा पनि हलचल ल्याएको छ। कर्णाली प्रदेशमा देखिएको विवाद समाधान गर्न नेकपाका अध्यक्षद्वय ओली र दाहाल आज छलफलमा जुटेका हुन् ।

Please comments here  

Address

    Maharajgunj Bansbari -03 Kathmandu
   01-4371605
   98 / 97
    [email protected]
   Reg. No. : 43/ 073-074

Our Team

प्रकाशक: चन्दा घिमिरे
सम्पादक: कमल राना
मुख्य सल्लाहकार: कुमार बस्नेत , मदनदास श्रेष्ठ
हाम्रो फेसबुक पेज