सार्वजनिक सवारीमा पनि सबै सिटमा यात्रु चढाउन दिने


काठमाण्डौं । असोज–२७, सरकारले सार्वजनिक सवारीमा पनि सबै सिटमा यात्रु चढाउन दिने निर्णय गरेको छ । मन्त्रिपरिषद्को सोमबार बसेको बैठकले क्षमताभन्दा आधा सिट संख्यामा मात्र यात्रु राखेर चलाउनुपर्ने पहिलेको निर्णय उल्टाउँदै यस्तो निर्णय गरेको हो ।


सरकारले सार्वजनिक यातायात सञ्चालन गर्न दिएसँगै एक लहरमा एक जना मात्र राख्नु पर्ने र भाडा बढाएर ५० प्रतिशत लिन दिने निर्णय गरेको थियो । यात्रु पनि बढी राख्ने र भाडा पनि धेरै असुल गर्ने गरिएको पाइएकाले अब बढी भाडा लिन नपाउने निर्णय गरिएको बताइएको छ । बैठकले अन्तर्राष्ट्रिय सीमा नाका र अन्तर्राष्ट्रिय उडानमा हालको व्यवस्थालाई कार्तिक मसान्तसम्म कायमै राख्‍ने निर्णय गरेको बताइएको छ । बैठकले आम नागरिकलाई जहाँ छ, त्यहीँ दशैं मनाउन र उपत्यकाबाट गाउँ नजान आग्रह गर्ने निर्णय पनि गरेको छ ।

Please comments here  

Address

    Maharajgunj Bansbari -03 Kathmandu
   01-4371605
   98 / 97
    [email protected]
   Reg. No. : 43/ 073-074

Our Team

प्रकाशक: चन्दा घिमिरे
सम्पादक: कमल राना
मुख्य सल्लाहकार: कुमार बस्नेत , मदनदास श्रेष्ठ
हाम्रो फेसबुक पेज