केपी ओली प्रचण्ड माधव नेपाल


मेयर कप क्रिकेट टिमको घोषणा

sahayatra
On : 1 March, 2021

काठमाडौं । फाल्गुन १७, यही फागुन २२ गतेदेखि सुरु हुने मेयर कप एकदिवसीय क्रिकेट प्रतियोगिताको लागि काठमाडौं मेयर–११ टिमको घोषणा भएको छ । काठमाडौं महानगरपालिकाको सहयोगमा नेपाल क्रिकेट संघ क्यानले आयोजना गर्न लागेको यस प्रतियोगितामा गत माघमा भएको प्रधानमन्त्री कप क्रिकेटको सेमिफाइनल खेलेका चार टिम र काठमाडौं मेयर–११ टिमसहित पाँच टिमले प्रतिस्पर्धा गर्नेछन् ।

प्रधानमन्त्री कपको सेमिफाइनल पुगेका चार टिम त्रिभुवन आर्मी क्लब, एपीएफ, नेपाल पुलिस र बागमती प्रदेश सिधै मेयर कपको लागि छनोट भइसकेका छन् । बाँकी रहेका ६ प्रदेशबाट खेलाडी छनोट गरी संयुक्त रुपमा एक टिम निर्माण गरिएको बताईएको छ। जसको नाम काठमाडौं मेयर–११ रहनेछ ।

काठमाडौ मेयर–११ टिम

सिद्धान्त लोहनी – प्रदेश १

हरिशंकर शाह – प्रदेश २

विवेक यादव – प्रदेश २

विपिन खत्री – गण्डकी

अर्जुन कुमाल – गण्डकी

कृष्ण कार्की – लुम्बिनी

सौरभ खनाल – लुम्बिनी

अनिल खरेल – लुम्बिनी

विक्रम भुसाल – लुम्बिनी

सन्दीप रजाली – लुम्बिनी

अनुज चुनारा – कर्णाली

विपिन रावल – कर्णाली

रविन्द्रजंग शाही – कर्णाली

खड्गबहादुर बोहरा – सुदूरपश्चिम

नारायण जोशी – सुदूरपश्चिम

प्रतिक्रिया दिनुहोस्